Dude Balje duket se nuk e ka ndërmend ta lëshoj “frontin”

Deputetja Dude Balje duket se nuk e ka ndërmend ta lëshoj “frontin” e deputetes më hot në Kuvendin e Kosovës, përcjellë GazetaBlic.

Deputetja është shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, dhe ajo shihet mjaftë e bukur.

Gazeta Blic ju sjell disa fotografi ku deputetja shihet shumë e lumtur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme