Dy kunatat bëhen të pandashme (Foto)

Dy kunatat e estradës sonë, Nora Istrefi dhe Tuna, kanë përzgjedhur sallonin e njëjtë për t’u grimuar.

Ato duken bukur me stile të ndryshme që karakterizojnë personalitetin e tyre, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Kujtojmë se Nora është bashkëshortja e këngëtarit Robert Berisha dhe kanë një vajzë që quhet Renee, ndërkaq Tuna është e dashura e vëllait të Robertit, Patrisin, të cilët janë në pritje për t’u bërë prindër.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme