“Dy nënat” e Leartës po duken si binjake në festë

Nëna dhe vjehrra e Learta Jakupit po duken shumë të ngjashme të pamjen e fundit.

Pamjen e tyre e ka publikuar vet Learta në Instagram, përcjell ORAinfo.

Të dyja ajo i ka quajtur me një emër përkëdhelës.

“Zemrat”, ka shkruar Learta në postimin e saj për nënën dhe vjehrrën. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme