E dashura shpreson të jetë fatsjellëse për Nadal në finale (Foto)

Ai është një nga sportistët më të suksesshëm në historinë e tenisit, madje një ditë më parë arriti në finalen e “Australian Open”, ku do të përballet me Roger Federer.

Në këtë sukses të spanjollit, sigurisht që një meritë të madhe ka edhe e dashura e tij, e cila ishte e pranishme gjatë ndeshjes gjysmëfinale, ku spanjolli triumfoi ndaj Grigor Dimitrov, transmeton TCH.

‘Arma’ sekrete e Nadal

Ata janë rritur bashkë dhe prej 10 vitesh janë në një lidhje, por pavarësisht këtyre fakteve ishte hera e parë që bukuroshja Francisca Perello e ndiqte të dashurin e saj nga tribuna në “Australian Open”.

Nadal shpreson që e dashura t’i sjellë fat

Ndërsa nga reagimet e saja kuptohej se ajo nuk ndihej e qetë gjatë duelit të partnerit të saj.

E dashura e Nadal në mbështetje të tij

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme