E dini këtë sekret rreth Snapchat? (Foto)

E hënë, 07 Nentor 2016  – Sakte.net  /

Përveç ikonës së Snapchat, programi i kthyer në trend tashmë ka edhe një ikonë tjetër, atë të trofeve, e cila shpesh herë ngjyroset në të verdhë.

Kjo ndodh kur ne kryejmë një aktivitet konkret disa herë, dhe fitojmë një trofe.

Por, interesante është se askush nuk e di se çfarë në saktësi duhet të bëni që ti zhbllokoni të gjitha prej tyre.

Ja çfarë duhet të bëni për t’i zhbllokuar ato:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme