E duan të gjithë, shikoni çfarë ka humbur Neymar (FOTO)

U bë e famshme për një lidhje e cila nuk zgjati shumë me yllin brazilian Neymar. Por edhe pas ndarjes nga braziliani fama e saj nuk u zbeh por vetëm u rrit.


Modelja kroate Soraja Vucelic vazhdon të marrë vëmendjen e mediave rozë për fotot seksi dhe provokuese të cilat ajo poston në Instagram.

Së fundmi 33 vjeçarja e ka bërë publike llogarinë e saj në Instagram duke bërë që numri i ndjekësve të rritet ndjeshëm.

Ajo ka qenë kryefjala e mediave rozë me fotot e publikuara në rrjetet sociale të cilat janë realizuar kryesisht në plazhin e Marbellas në Spanjë, ku modelja kroate po kalon pushimet dhe po argëtohet pa fund, por këtë herë “single” duke i kujtuar Neymar se çfarë ka humbur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme