E grimosur dhe me frizurë solemne, gruaja e Kadri Veselit befason me pamjen

Violeta Vesesli është shfaqur si asnjëherë me parë.

Njëra prej grave të politikanëve e cila merr vëmendje me paraqitjen e saj, është e Kadri Veselit, Violeta.

Ajo i kushton rëndësi çdo detaji kur paraqitet në publik, kësaj radhe bukuroshja ka shkëlqyer në një ndenjë.

Me grim më të theksuar dhe frizurë solemne ajo duket për mrekulli dhe këtë punë ia ka besuar grimerës së njohur Sellma Kasumoviq.

Shikoni videon dhe do të habiteni me ndyshimin në pamje të gruas së Kadri Veselit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme