E mbani mend modelen që ndërpreu finalen e Championsit? Kështu duket sot në bikini (FOTO)

Kinsey Wolanski sapo ‘dridhi’ rrejtin me foton e publikuar.


Kinsey Wolanski famën më të madhe e arriti në momentin kur hyri në fushë gjatë finales së ligës së kampionëve ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit.

Që nga ai moment ndjekësit e modeles arritën shifrën e tre milionëve në Instagram dhe tani biondina po është edhe më provokuese me imazhet që po publikon.

Minuta më parë ajo ndau foton e radhës ku në bikini ngjyrë rozë dhe me forma ‘shpërthyese’ arriti edhe një herë të ‘djeg’ publikun.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme