E mbani në mend Pëllumb Hajdarin, ja sa është rritur (VIDEO)

 

Të gjithë i njohim hitet ‘Sherri i vogël’, dhe ‘Qingji i vogël’ të kënduara nga Pëllumb Hajdari.

 

Megjithëse këto këngë kishin target vetëm fëmijët, ato u dëgjuan mjaftë shumë edhe nga të rriturit.

Pëllumbi, nuk ka qenë i pranishëm në media për disa vite, duke iu munguar shumë fansave të tij të vegjël.

Express Rozë, ka realizuar një storie me të, ku ua sjell Pëllumbin adoleshent.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme