E pabesueshme! Ja ku po transferohet Depay

Ai duket se nuk ësht më në planet e Barcelonës.

Memphis Depay është i gatshëm të largohet nga Barcelona për në Juventus këtë verë, thotë Sport, përcjell ORAinfo.

Skuadra e Serisë A ka bërë një ofertë për holandezin dhe Barça dëshiron ta shesë atë, por ata do të kenë nevojë që ai të nënshkruajë një kontratë të re përpara se ta lënë atë të shkojë në një marrëveshje huazimi me detyrimin për ta blerë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme