E pabesueshme, por e vërtetë – Barça bëri të pamundurën realitet

Barcelona e ka fituar ndeshjen kthyese të 1/8 së  finales të Ligës së Kampionëve ndaj Paris Saint-Germainit me rezultat 6-1 dhe vazhdoi në çerekfinale.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme