E rrahin pamëshirshëm të moshuarin, sepse “votoi për Trumpin” (Video)

Në një video që është plasuar në internet, shihet se si dy të rinj e rrahin pa mëshirshëm dhe e plaçkitin një person në moshë.

Zënka besohet që ka filluar pas një aksidenti të lehtë në komunikacion, por të rinjtë e akuzojnë atë se ka votuar për presidentin ardhshëm të SHBA-ve, Donalt Trumpin.

Në xhirimin e realizuar me telefon, shihet se sulmuesit janë me ngjyrë dhe po ashtu ka edhe spektatorë tjerë.

Policia ka njoftuar se është duke e hetuar rastin pas publikimit të pamjeve.

https://www.youtube.com/watch?v=5RUv8z59EZA

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme