Edhe një tjetër këngëtare reagon kundër Adelinës: Ti ishe e para që dilje e lidhur vetëm me rripa të pantallonave (Foto)

Adelina Ismaili bëri një deklaratë të fuqishme kur tha që shoubizi dhe muzika shqiptare janë zhytur në prostitucion.

Pas këtyre fjalëve, erdh deklarata e Fjolla Morina e cila ‘shpërtheu’ kundër Adelinës duke i thënë se ajo ishte e para që nisi vallen e prostitucionit, shkruan lajmi.net

E tani ka ardhur reagimi edhe i Xhesika Ndoja.

Përmes një fotoje të hedhur në Instagram, ku shihet Adelina, këngëtarja Ndoja ka thënë se Adelinën e ka dashur shumë por pas deklaratës së saj ka ndërruar mendim për të.

Madje Xhesika ka thënë se Adelina ishte e para që dilte e lidhur vetëm me rripa të pantallonave por tani që po bëhet nënë duket se është mbushur me mend!/Lajmi.net/

screenshot_2

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme