Edona Lalloshi e dimë që është e bukur, por burrin a e keni parë sa të bukur e ka!

Këngëtarja Edona Llalloshi, mbrëmë ka publikuar një fotografi bashkë më familjen e saj.

Fëmijët, Edona dhe bashkëshorti i saj duken një familje shumë e lumtur, madje bashkëshorti i Edonës është po aq i bukur dhe simpatik sa këngëtarja, shkruan GazetaBlic.com

Më poshtë shikojeni këtë pozë të mrekullurshme të familjes së Edona Llalloshit!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme