Edona Llalloshi e nis ditën me një dedikim për familjen (Foto)

Këngëtarja Edona Llalloshi ditën e sotme e ka nisur më ndryshe se zakonisht.

Mëngjesin e sotëm, Edona ka publikuar një foto kolazh të gjithë familjes së saj, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e publikuar në Instagram, ajo ka vënë në kolazh të gjithë familjen: babain, nënën, motrat dhe vëllain.

Sipër kësaj fotoje, këngëtarja shkroi ” ?Babi-Mami-Fjolla-Edona-Aida-Miloti-Genta❤️Familja….aty ku jeta fillon dhe dashuria kurr s’mbaron?”.

Dy javë më parë, Edona ka publikuar projektin “Çka m’bane”, të cilës këngë ia ka shoqëruar edhe klipin. /Lajmi.net/