Egi i 2xl i jep fund beqarisë (FOTO)

Eglein Laknori, aktori i njohur i Apartamentit 2xl i ka dhënë fund beqarisë.

Egi, siç njihet në rrethin e tij shoqëror, më në fund ka vendosur të martohet, ku në dasmën e tij nuk mungon as miku i tij më i mirë, Ermal Mamaqi si dhe personazhe tjerë të njohur.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme