Egzona lajmërohet nga vendi i punës, po mahnitë me pamjen e saj

Egzona Muqiqi, është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo ka kohë që është martuar me të dhe së bashku kanë tre fëmijë, shkruan ORAinfo.

Çifti në fjalë janë shumë të lumtur, ku secili prej tyre mundohet të i përkushtohet në maksimum familjes.

Ani pse është nënë me kohë të plotë, Egzona është edhe një grua shumë punëtore. Ajo e udhëheqë një biznes privat, një butik me veshje elegante dhe për fëmijë.

Duke qenë se është në fushën e modës, Egzona mundohet që edhe në punë të shkojë me shumë stil. Këtë e ka dëshmuar edhe me foton e fundit të saj, ku duket mjaft bukur nga vendi i punës./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme