Einxhel kështu po e vuan daljen e Dagz-it

Einxhel po e vuan daljen e Dagz-it: Nuk isha gati të rrija pa atë.

Einxhel është mërzitur pas daljes së Dagz-it.

Ajo e ka përjetuar rëndë daljen e saj, shkruan lajmi.

Dalja e tij ka nxjerrë shumë debate pasi Donaldi ishte ai i cili nuk e shpëtoi atë por Tanin.

Ajo teksa bisedonte me Monikën tha se nuk ishte gati të rrinte pa të.

Einxhel e ka pasur të vështirë dhe ka pritur që ta vazhdonte rrugëtimin me të bashkë.

Einxhel është njëra ndër banoret që ka qenë në nominime më së shumti.

Ajo edhe këtë javë është në nominim me Donaldin dhe Trixën dhe të premten njëri lë shtëpinë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme