Elinel publikon videoklipin e veçantë “Qmos”

Reperi prishtinas Elinel ka publikuar këngën e tij më të re “Qmos”.

Për muzikën është përkujdesur Bigdeal Records, kurse tekstin dhe konceptin e këngës e ka bërë vet reperi, transmeton Koha.net.

Për klipin e kësaj kënge është kujdesur “Pinkmoon”, ndërsa për pamjet nga droni Faruk Begolli.

Për pamjen e veçantë në këtë spot, reperi kishte thënë për Koha.net se është kujdesur Njomza Luci.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme