Elita befason me urimin për ditëlindjen e vjehrrës, ja si e quan!

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë.

Elita Rudi ka uruar vjehrrën për ditëlindje.

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi ka uruar vjehrrën për ditëlindje me anë të një imazhi të publikuar në Instagram.

Elita e quan “bestie” vjehrrën e saj, një term referuar shoqes së ngushtë. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme