Ema bëhet teze, publikon foton e parë me nipin e saj (Foto)

Aktorja e njohur, Ema Uka, e cila për publikun u bë e njohur me rolin e Lyrës në serialin ‘O sa mirë’, është bërë teze.

Këtë epitet ia dha motra e saj Donika e cila solli në jetë fëmiun e saj të parë gjinia e të cilit është djalë, shkruan lajmi.net

Ky moment sigurisht se e ka gëzuar shumë aktoren dhe e buzëqeshur me nipin në duar ka ndarë një foto me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe, kujtojmë se Ema ka kohë që është larguar nga ekrani gjithashtu edhe nga Kosova dhe po qëndron në Holandë, atje ku edhe para disa javësh morri nënshtetsinë./lajmi.net