Enca ‘fundos’ në ujë shoqen (Video)

 

Këngëtarja i mban të informuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale për argëtimin dhe kënaqësitë që po shijon.

Enca publikon fotografinë ku shfaqet më e zhveshur se asnjëherë (Foto, +16)

Të dielën, ajo ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke u larë, ndërsa si pjesë e lojës e fundos në ujë një shoqe të saj.

“Tag një shok/shoqe që e kishe mbyt”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e videos, në të cilën në plan të parë është gjoksi i saj.

Ndërsa këto ditë, Enca kohë pas kohe ka publikuar fotografi nga pushimet e saja, ku në plan të parë është trupi i saj. /Telegrafi/

Një pozë mbi ‘jet-ski’ (Instagram)

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme