Enca kapet ‘mat’ në një moment romantik me Noizyn(Foto)

Sakte.net /e Premte 30 Shtator 2016 – 16:50

Dyshja Noizy dhe Enca së fundmi janë kapur ‘mat’ në një moment romatik, hap ky i marrë nga ajo.

Pas publikimit të një fotografie me të cilën e ka paralajmëruar këngën më të re të tij duke i shkëputur edhe disa vargje, Noizy ka shkruar: “A te kujtohen ndopak m o m e n t e t kur ishim bashk”, përcjell lajmi.net.

Aty nuk ka munguar komenti i Encës ku i është drejtuar duke i thënë se e di që ajo nuk është mirë me memorien.

Enca dhe Noizy kanë qenë emrat më të lakuar në media sa i përket muzikës e raportit mes tyre ku thuhej se edhe janë në lidhje, por duke u barzuar në shakatë që ata i lëshojnë njëri – tjetrit ky mund të jetë koment shaka mes miqsh por ku i dihet./lajmi.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme