Encën e fotografojnë nga pas

Enca duket ‘zjarre’ në të brendshme.

Enca Haxhia njihet si një artiste që nuk heziton fare të ‘luaj’ me imagjinatën e ndjekësve të saj, këngëtarja sërish ka publikuar një foto provokuese.

Kësaj radhe në profilin e saj në Instagram ajo ka ndarë n jë imazh në të brendshme të kuqe ku të pasmet e saj duken më në formë se kurrë.

Brenda pak minutave ajo mori mijëra pëlqime dhe komente për paraqitjen e saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme