Enrique: Ky sulmues do të largohet nga Barcelona (FOTO)

Paco Alcacer do të largohet në verë nga Barcelona.

Drejtuesit e klubit katalunas nuk durojnë më.

30-milionëshi i shpenzuar në sulmuesin Alcacer rezultoi një gabim i madh dhe zyrtarët e Barcelonës kanë reflektuar mjafuteshëm, përcjellë “lajmi.net”.

Ata s’do t’i japin më kohë sulmuesit dhe do ta largojnë menjëherë gjatë verës.

Për Alcacer interesohen disa skuadra spanjolle, por është i mundshëm edhe rikthimi në Valencia. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme