Era Istrefi nuk ndalet, në studion e emisionit më të ndjekur në SHBA

Këngëtarja tashmë me famë botërore Era Istrefi nuk di të ndalet. Ajo po përjeton momentet më të bukura të jetës së saj, pasi si nga ana profesionale ashtu edhe nga ana personale gjërat po i shkojnë për mrekulli.

Po cili është suksesi i radhës i këngëtares nga Kosova. Ajo momentalisht po qëndron në SHBA, ku ka shfrytëzuar edhe rastin për të vizituar studiot e një nga emisioneve më të shikuara.

“Jimmy Kimmel” dhe studiot e emisionit pritën Erën e cila shkoi me një look mjaft ekstravagant por që dukej si gjithmonë mjaft bukur.

Nuk dihet ende nëse këngëtarja do të jetë pjesë e emisioni më të shikuar në SHBA, apo ka qenë thjesht për një vizitë në këto studio…Por duke parë sukseset e Erës së fundmi, ne mendojmë se ajo po “kurdis” diçka të madhe.