Eriku tregon standardin luksoz të jetesës (Foto)

Djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani, Eriku, ka rikujtuar edhe njëherë standardin e tij të lartë të jetesës.

 

Ai ka pozuar brenda një makine të madhe mjaft luksoze dhe si dixhiturë të fotos ka shkruar “Standard”. Kjo nuk është hera e parë që Eriku publikon objekte luksoze të përditshmërisë së tij duke kujtuar këtu ora, veshje të shtrenjta dhe makina të tjera luksoze.

 

Image result for erik fullani

 

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme