Ermal Fejzullahu e Nora Istrefi publikojnë duetin (Video)

Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi kanë bashkuar forcat për të sjellë këngën “Hije”.


“Hije” vjen edhe me videoklip, që është bërë nga Entermedia.

Për muzikën e kësaj kënge është përkujdesur Big Bang.