Është 52 vjeçe, por këngëtarja shqiptare ende i sfidon vajzat e reja me trupin e saj në plazh

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar shumë gjatë kohës.

Përveç muzikës së mirë që realizon, Manjola është dalluar gjithmonë për linjat e saj perfekte.

Ditën e djeshme, ajo ka festuar ditëlindjen e saj dhe ka mbushur plot 52 vjeçe.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme