Eskalon avokatja shqiptare: Publikon video ku shihet e zhveshur në shtrat

Redona Koçi është bërë shumë e njohur për publikun me fotografitë provokuese dhe videot që ajo publikon në rrjetet sociale.


Ajo është juriste në profesion, mirëpo thuajse çdo ditë ajo publikon pamje që janë shumë tërheqëse dhe vë në pah linjat e saj trupore seksi.

Bukuroshja së fundi ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shihet komplet e zhveshur në shtrat.

Në një intervistë të mëhershme, Redona Koçi ka thënë se gjithmonë i pëlqen të flejë nudo edhe atëherë kur është ftohtë.

Ajo shpeh në intervista ka thënë se fotografitë provokuese nuk i bën për të rënë në sy, por janë fotografi me stil.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme