Espanyoli tallet me Messin para derbit të Katalunisë

Espanyoli ka tallur rivalin lokal Barcelonën dhe yllin e saj Leo Messi në prag të derbit katalunas.

Messi i kishte dhënë fitoren Barcelonës në “El Clasico” dhe kishte festuar duke prezantuar fanellën e tij para fansave të Real Madridit në Santiago Bernabeu.

Espanyoli e ka tallur Messin në mënyrë të ngjashme, duke postuar një foto në Twitter që e mban dikush, ndërsa i ka shtuar mbishkrimin “Nesër, kujto çfarë është e rëndësishme”.

Ky derbi zhvillohet sonte nga ora 20:45.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme