Europa League, luhen ndeshjet e fundit të fazës së grupeve (Foto)

Pas ndeshjeve të Ligës së Kampionëve, edhe në Europa League do të luhen ndeshjet e fundit në fazën e grupeve.

 

Ndeshje interesante do të luhen në Grupin A. Skuadrës së Manchester Unitedit i duhet rezultat pozitiv ndaj ekipit rus, Zorya për të kaluar në fazën tjetër të Europa Leagues.

Kurse, takim interesant do të luhet edhe ndërmjet Feyenoordit dhe Fenerbahces, përcjell Express.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme