Fabregas i ndodh më e keqja

Ish-ylli i Arsenalit, Chelseat dhe Barcelonës, Cesc Fabregas, ka konfirmuar se nuk do të kthehet në Monaco sezonin e ardhshëm.

Mesfushori 35-vjeçar duroi një sezon zhgënjyes në Ligue 1, duke luajtur vetëm dy herë pasi një sërë lëndimesh e mbajtën atë jashtë fushës, përcjell ORAinfo.

Dhe ai dëshiron të kthejë faqen në atë që ai e quajti “viti më i keq i jetës sime”./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme