Familja e Presidentit Trump arrinë në Washington DC (FOTO)

Familja e Presidentit të ardhshëm Donald Trump  gruaja Melania ,vajza Ivanka dhe fëmijë e tijë tashmë kanë arritur ne Washington DC.

Postimi i plotë i Ivanka Trump:

Duke arritur në washington dc me familjen time. Një moment shumë i veçantë! ka shkruar Ivanka Trump në rrjetin e sajë social Facebook.

 

Fotografia e Ivanka Trump

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme