Fansat e Yllka Kuqit nuk e mirëpresin gjoksin e zhveshur të saj (Foto)

 

E shtune, 05 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

Këngëtarja shqiptare duket se nuk i ka shpëtuar “trendit” të kohëve të fundit për të postuar në rrjetet sociale foto, të cilat ekspozojnë format trupore. Në një foto të publikuar në instagram, Yllka shfaqet me një fustan të kuq, i cili nxjerr konsiderueshëm gjoksin e saj.

Fansat dhe ndjekësit e këngëtares duket se nuk e kanë pritur mirë këtë zhveshje dhe këtë e kanë shprehur në komentet, të cilat i kanë bërë në faqen e instagramit të Yllkës. Shikoni foton më poshtë: