Fero ‘është me fat’, kaq seksi nuk e kemi parë kurrë Arbenitën

Arbenita Ismajli si asnjëherë më parë ka marrë gjithë vëmendjen.

Arbenita Ismajli është siguruar që këtë herë me të vërtetë ta marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Ajo publikon shpesh foto ku shfaqet joshëse mirëpo tani, në foton e fundit duket tejet seksi.

E veshur në bikini të zeza të cilat edhe po i reklamon, Arbenita ka vënë në fokus të veçantë vithet.

E dashura e Feros po qëndron e izoluar larg nga reperi dhe shpesh ka treguar se po i mungon ai.