Ferrari i rrallë, në kërkim të pronarit që e vë në lëvizje (FOTO)

Në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara, është vënë në shitje një Ferrari i rrallë që ka kaluar vetëm 4,400 kilometra.

Duke pasur parasysh që këto vetura janë për t’i vozitur dhe jo që të mbahen për ekspozim, pronari ri duhet ta vë në qarkullim në mënyrë që të mos dëmtohet.

Madje, me 6.0-litra V12 që prodhon 670 kuajfuqi, vozitja e kësaj makine sportive është kënaqësi shumë e madhe.

Nuk bëhet i ditur çmimi fillestar që ka ky Ferrari 599 i prodhuar në vetëm pak njësi.

Image

Image

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme