Festa i bëri bashkë Kim dhe Kanye, shikoni portretin familjar (Foto)

ash e një kohë bashkëshorti i Kim Kardashian, reperi Kanye West po qëndron larg botës së televizionit dhe rrjeteve sociale, kjo thuhet për shkak të sëmundjes së tij.

Por, dje me rastin e Pashkëve, Kanye iu bashkua familjes, gruas dhe dy fëmijëve, shkruan lajmi.net.

Portreti familjar, të cilin Kim e kishte shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram, dukej për mrekulli.

“Pashkët 2017” ishte mbishkrimi i bukuroshes sipër fotografisë së postuar në Instagram, e cila mori pëlqime dhe komente të shumta. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme