FFK godet hapur Bunjakun

E hëne 14 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Federata e Futbollit të Kosovës e ka “ngacmuar” përzgjedhësin Albert Bunjaku.

Në njoftimin për shtyp, FFK ka shkruar se Bunjaku nuk e ka bërë asnjë zëvendësim në ndeshjen ndaj Turqisë, edhe pse disa lojtarë dukeshin të lodhshëm.

“Do theksuar se përzgjedhësi Albert Bunjaki nuk bëri asnjë zëvendësim gjatë kësaj ndeshje, duke i besuar nga fillimi e deri në fund 11-shes startuese, ndonëse tek disa lojtarë u vërejt lodhja”, thuhet në njoftimin për shtyp, përcjellë “Lajmi.net”.

Turqia mposhti Kosovën 2:0 dhe Bunjaku u kritikua shumë për faktin se nuk e bëri asnjë zëvendësim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme