Fillojnë ngacmimet e para të Bledi Manes kundrejt Luizit: Ke nuhatjen e një njeriu që e njeh bastin

Bledi Mane është banori më i ri që është futur në Big Brother VIP Albania.

Gazetari iu bashkua shtëpisë më të famshme në Shqipëri në spektaklin e së martës (7 shkurt) bashkë me Keisi Medinin dhe Tan Brahimin.

Duket se ai ia ka vënë syrin Luizit, gjersa ka filluar të ngacmoj që në natën e parë të hyrjes në këtë format.

Në një bisedë që bëjnë së bashku për nominimet, Bledi i thotë Luizit se i nuhat gjërat ndoshta se e njeh bastin.

“I ngordh këto parashikimet. Ndoshta ke nuhatësin e një njeriu që e njeh bastin. Je dyshues, je frikacak. I trembesh çdo njeriu”, tha mes tjerash ai.

“Unë çdo gjë që ndodh këtu e marrë provokim. Unë edhe për ty them se nuk është konkurrent, por je futur këtu për të dhënë informacione”, ia ktheu në tjetrën formë këngëtari shkodran.

Edhe përpara se të hynte brenda, Bledi kishte ofenduar Luizin dhe kishte thënë disa fjalë për të.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme