Fjolla dhe Rozana pa make-up siç nuk i keni parë kurrë (Foto)

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 12:26

Këngëtaret Rozana Radi dhe Fjolla Morina po bëhen gati për mbrëmjen e sotme të “Dance With Me”, secila në rolet përkatëse.

Por ajo çka vihet re në foton e postuara së fundmi nga Radi është se dy bukuroshet e ekranit janë pa make-up. Ja si duken ndërkohë që vijojnë provat.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme