Flaka Krelani e “djeg” shtratin (FOTO)

Flaka Krelani, shquhet për vokalin e fuqishëm që ka, por sigurisht edhe për linjat trupore.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram, disa foto të nxehta ku shfaqet në krevat me veshje intime.

Të shumta kanë qenë komentet në fotografitë që ajo ka publikuar.

Flaka i kushton kujdes të madh formave trupore, e të shumtën e kohës e kalon në palestër dhe rezultati është i dukshëm.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme