Flet miku i Cozman, kjo është e vërteta për Tunën

E hënë, 24 Tetor 2016  –  Sakte.net

Lajmi për shtatzëninë e Tunës ka pushtuar të gjitha portalet shqiptare dhe ato kosovare.

Blitz.al ka tentuar të kontaktojë me Tunën dhe Cozman, por të dy protagonistët nuk janë prononcuar për këtë fakt.

Por ne kemi kontaktuar gjithashtu edhe me njërin nga miqtë e ngushtë të reperit, edhe ai pjesë e labelit “Babastars”, i cili na ka thënë se ky lajm nuk është aspak i vërtetë.

“Cozman nuk ka ndërmend të reagojë pasi ky lajm nuk është aspak i vërtetë”, – thotë reperi i njohur për Blitz.al.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme