Flet miku i Stresit, ja çfarë di për vendodhjen e reperit (Foto)

Në media u tha se reperi Stresi ndodhej në Kosovë dhe ishte strehuar në shtëpinë e mikut të tij, me të cilin publikoi dhe një foto në Instagram.

Albert Krasniqi i cili njihet për miqësinë me Stresin dhe djemtë e Babastars, kishte postuar një fotografi me Stresin, duke lënë të kuptohet se Stresi fshihej tek ai.

Por sipas Lajmi.net kjo gjë nuk është e vërtetë.

“Jo, Stresin nuk jam duke e mbajtur unë! Thjesht jemi takuar për të pirë nga një kafe, por, nuk e di se ku po qëndron”, është shprehur ai.

 

Image

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme