Formacioni më i mirë i javës në Premier League (FOTO LAJM)

E hënë, 24 Tetor 2016  –  Sakte.net

Premier League dhuron spektakël, teksa edhe në fundjavë nuk kanë munguar emocionet. Kryendeshja e javësishte ajo mes Chelseat dhe Manchester United që u mbyll me fitoren e thellë të Bluve të Londrës me rezultatin 4-0.

Antonio Conte i dha një mësim të mirë Mourinhos, i cili u detyrua që të largohej i turpëruar nga “Stamford Bridge”.

Në formacionin e javës së propozuar nga portali “goal.com” Chelsea, Leicester, Crystal Palace, Ëest Ham kanë nga dy futbollistë. /albeu.com/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme