FOTO/ Michael Schumacher bëhet pjesë e rrjeteve sociale

E mërkurë, 16 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Michael Schumacher ka hapur llogari në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram, ndërsa ende nuk e ka marrë vetën nga aksidenti që pësoi disa kohë më parë.

Shoferi i famshëm i Formula 1 është thënë se ka treguar disa shenja inkurajuese, teksa është duke u shëruar nga lëndimet e mëdha në kokë nga aksidenti me ski në vitin 2013, transmeton koha.net.

Megjithatë deri tani shumë pak detaje janë zbuluar në lidhje me gjendjen e tij shëndetësore, ndërsa dy llogaritë e tij në internet tashmë kanë filluar të postojnë momente nga karriera fantastike e shtatë herë kampionit të botës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme