Fotogaleri “specifike” e politikanëve shqiptarë

Portali Sakte.net sjellë një koleksion të fotografive jo të zakonshme të politikanëve shqiptarë ku ata shihen në poza jo të zakonshme.
Më poshtë mund të shihni se si Hashim Thaçi dhe Behgjet Pacolli bëjnë lutje me disa kostume qesharake. Si ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga do të mbahet mend si e vetmja presidente që e han trileqen me piru. Momente kur Liburn Aliu i shpëton goditjes së deputetes Ganimete Musliu me këpucë. Caste nga fotosesioni i deputetëve në Kuvendin e Kosovës në krye me deputeten Duda Balje, e cila i rreshton deputetët meshkuj. Foto e përbashkët e rivaleve të përbeturara politike, Albulena Haxhiu, Blerta Deliu dhe Alma Lama. Ish kryeparlamentari Jakup Krasniqi romantik, etj.

s=’alignnone size-full wp-image-1437 ‘ src=’https://sakte.net/wp-content/uploads/2016/07/img_5797be088fca6.png’ />

[{ loading … }]
më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme