Fotografi festive të vajzës më të bukur në botë (foto)

Anastasia Knjazeva, e cila para një kohe të caktuar u shpall si “vajza më e bukur në botë” edhe një herë i magjepsi fansat e saj në Instagram, por tani në edicionin festiv të saj.

Vajza, si edhe zakonisht duket si kukull. Ndërsa, ata të cilët kanë punuar me të thonë se para objektivit ajo sillet si profesioniste e vërtetë dhe se e gjithë kjo është e natyrshme.

Bukuroshja e vogël me sy të kaltër, në Instagram i ka 350.000 ndjekës, por për profilin e saj kujdeset nëna e saj Ana.

Edhe pse është vetëm pesë vjeçare, për të parashihet karrierë e shndritshme prej një fotomodeleje.

kkyui rrtg ryu tret

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme