Fotografi tepër të rralla të Obamas në 8 vite, do të mbeteni të mahnitur (FOTO)

Sot është dita e fundit e Barack Obama-s, si President i SHBA-ve dhe kanë mbetur vetëm pak orë nga çasti i dorëzimit të zyrës prej tij te Donald Trump.

 

Më poshtë po ju sjellim një fotogaleri me fotot më të mira të Obamës President, të cilat janë shkrepur nga fotografi i tij personal Pete Souza. Fotot na sjellin momentet më interesante nga jeta e Presidentit amerikan, që nga 20 janari i vitit 2009 e deri sot.

Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme