Fotografohet modeli Supra nga Toyota, derisa ishte në fazën e testimit (Foto)

Prodhuesi japonez i makinave, ka njoftuar kohë më parë se do të lansojë modelin Supra, por nuk ka dhënë asnjë detaj për këtë.

Mirëpo, paparacit që merren me makina të reja, ia kanë dalë ta fotografojë të kamufluar derisa ishte në procesin e testimit, transmeton Telegrafi.

Kjo veturë që është duke u punuar për një kohë shumë të gjatë, duket se ka pjesë që ngjasojnë me Nissan Skyline dhe Honda NSX.

Ekspertët sugjerojnë se kemi të bëjmë me një automobil sportiv dhe luksoz, me fuqi mjaftë të madhe.

Në fotografitë e postuara më poshtë, mund të shihet nga afër Supra, që nuk dihet se kur do të lansohet. /Telegrafi/

Fotografohet modeli Supra nga Toyota derisa ishte ne fazen e testimit foto 2

Fotografohet modeli Supra nga Toyota derisa ishte ne fazen e testimit foto 3

Fotografohet modeli Supra nga Toyota derisa ishte ne fazen e testimit foto 4

Fotografohet modeli Supra nga Toyota derisa ishte ne fazen e testimit foto 5

Fotografohet modeli Supra nga Toyota derisa ishte ne fazen e testimit foto 6

Fotografohet modeli Supra nga Toyota derisa ishte ne fazen e testimit foto 7

Fotografohet modeli Supra nga Toyota derisa ishte ne fazen e testimit foto 8

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme